В Одесі завершився морський похід на шлюпках 58 курсантів факультету ВМС ОНМА.

Сьогодні, 24 липня, в Одесі завершився шлюпочний похід курсантів 1-го курсу факультету військово-морських сил Одеської національної морської академії.
Протягом десяти днів морського походу 58 курсантів на практиці закріпили теоретичні знання з навігації та базові знання по основах військово-морської справи, набули досвіду веслування, походу під парусом, орієнтування на місцевості, роботі в команді та несення вахтової служби. Важливою метою походу було також відвідування історичних та пам’ятних місць у портах Южний, Очаков, а також на острові Березань.

З перших днів морської подорожі молоді моряки пройшли випробування штормом, продемонструвавши при цьому мужність та витривалість.
У Практичній гавані Одеси курсантів із закінченням першого морського походу привітали заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України капітан 1 рангу Олексій Неїжпапа, командування факультету.

- Сьогодні ви стали справжніми моряками. Усі ви виконали поставлені завдання, адже пройти понад 70 морських миль на веслах, насправді, нелегко, - зазначив капітан 1 рангу Олексій Неїжпапа. Він додав, що востаннє подібні походи курсантів на флоті проводилися близько 15 років тому.

- У Одесі ми відроджуємо морські традиції українських ВМС. Попереду у вас ще багато походів, але цей, перший похід – основа вашого майбутнього, як моряків ВМС України, - акцентував капітан 1 рангу Олексій Неїжпапа та вручив курсантам традиційний у таких випадках коровай.

У свою чергу, курсанти висловили вдячність Командуванню ВМС ЗС України та Одеської національної морської академії за організацію морського походу, завдяки якому вони змогли по-справжньому відчути себе моряками, зробити ще один крок до мрії - стати офіцерами флоту.

Календар

Sea Prayer App

Get it on Google Play

Download on the App Store

Журнал

Поточне число журналу Stella Maris можна завантажити за наступним посиланням:

Stella Maris

 
© 2015 AOS Ukraine
Design by: Creative!