у військово-морському ліцеї

29 липня в Одесі у військово-морському ліцеї імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного відбувся ювілейний 10 випуск. Трьом кращим ліцеїстам було вручено грошові премії від Морського Апостоляту УГКЦ та грамоти екзарха Одеського Михаїла Бубнія. 

На заході також був присутній командувач військово-морських сил збройних сил України контр-адмірал Олексій Неїжпапа. 

"Душпастирську працю з військово-морськими ліцеїстами ми проводимо в Одесі з 2014 року - часу, коли ліцей був евакуйований з Криму, - розповідає морський капелан о. Олександр Смеречинський. - До того у Севастополі цими мужніми хлопцями опікувався о. Микола Квич, капелан УГКЦ."

Традиційно пастирі греко-католицької Церкви присутні на кожній визначній події військово-морського ліцею протягом багатьох років. Цього року за ініціативи Морського апостоляту було вирішено продовжити преміювати найкращих випускників. "За сприятливих умов ми будемо надавати цю винагороду студентам і надалі, - каже о. Олександр, - щоби це стало доброю традицією. Треба всіляко заохочувати вмотивованих учнів, в тому числі і матеріально." 

Загальна чисельність випускників цього року склала 74 особи. 58 з них вже подали документи на подальше навчання до Інституту військово-морських сил та Військової академії. За інформацією керівництва, у 2020 році на навчання до ліцею буде прийнято 100 ліцеїстів.

Довідка

Військово-морський ліцей їм. віце-адмірала Володимира Безкоровайного був відкритий 1 вересня 2009 року у місті Севастополі.

Навесні 2014 року навчальний заклад було передислоковано з Севастополя до Одеси через анексію Криму Російською Федерацією. 1 вересня того ж року у ліцеї відновлено навчально-виховний процес.

 

Календар

Sea Prayer App

Get it on Google Play

Download on the App Store

Журнал

Поточне число журналу Stella Maris можна завантажити за наступним посиланням:

Stella Maris

 
© 2015 AOS Ukraine
Design by: Creative!