Сьогодні, 15 липня, в Одесі стартував шлюпочний похід курсантів 1-го курсу факультету військово-морських сил Одеської національної морської академії.

Захід розпочався із урочистого шикування особового складу та напутнього слова ТВО начальника факультету військово-морських сил Одеської національної морської академії капітана 1 рангу Ростислава Шарова.

- Відроджено ще одну традицію військово-морських навчальних закладів. Похід запланований за маршрутом Одеса-Очаків-Одеса, що складає більше 70 миль, та триватиме 10 діб. Розміщення особового складу, харчування та медичне забезпечення організовано на катерах «Іллічівськ» та «Сміла». Курсанти здобудуть навички роботи в команді, на практиці пройдуть штурманську підготовку та засвоять корабельну організацію, що допоможе у становленні справжніх знавців морської справи - згуртованих, мужніх та витривалих – акцентував капітан 1 рангу Ростислав Шаров.

Військовий капелан ВМС ЗС України отець Олександр привітав курсантів із важливою подією в їхньому житті та благословив на добру путь.

Професійна підготовка курсантів-моряків – це один основних пріоритетів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, адже саме від їхньої майстерності залежить майбутнє України як морської держави.

Як зазналося раніше, до 20 липня триває набір для вступу до Факультету військово-морських сил Одеської національної морської академії. Усі бажаючі мають змогу подати документи за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Градоначальницька, 20, навчальний корпус №5.

Календар

Sea Prayer App

Get it on Google Play

Download on the App Store

Журнал

Поточне число журналу Stella Maris можна завантажити за наступним посиланням:

Stella Maris

 
© 2015 AOS Ukraine
Design by: Creative!