Христос Воскрес!

 Вітємо вас з великим святом Воскресіння Господа та Спасителя. Дуже багато моряків із Східної Європи, і, зокрема, з України, котрі працюють на кораблях, що ходять навколо світу. Ці кораблі перевозять вантаж, який є дуже важливим для людей у світі. І звичайно, це одна з дуже важливих частин економіки кожної держави, які відвідувані цими кораблями. Вироблена їжа в одній країні перевозиться до іншої, те ж саме є з мінералами, хімікатами та промисловими товарами. На жаль, не кожен усвідомлює важливість роботи моряків.

 Ми живемо в часі, коли в Україні та інших країнах по світі зараз є стан війни. Приклад розуміння та спільної праці моряків є дуже добрим прикладом для всіх урядів та світових лідерів, як факт, що проблеми можуть бути подолані з любов'ю та доброю волею.

 Приєднуємось до вас у щирій молитві за мир в цілому світі, але особливо в Україні.

 Сила, яку кожен з нас потребує для життя, приходить від Ісуса Христа, особливо зараз в час Пасхи. Ісус сам переміг все зло і навіть смерть.

 Просимо приєднюватися до нас у молитві до нашого Спасителя воскреслого Ісуса Христа, щоб Він благословив нашу подорож, нашу працю та нашу країну. Просімо Бога, щоб був з нами та з усіма, кого ми любимо.

 Воістину Воскрес!

 Морскький Апостолят Україна

 

Календар

Sea Prayer App

Get it on Google Play

Download on the App Store

Журнал

Поточне число журналу Stella Maris можна завантажити за наступним посиланням:

Stella Maris

 
© 2015 AOS Ukraine
Design by: Creative!