22 травня 2017 року, до Національного Університету деська Національна Морська Академія" завітав Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Гуджеротті.

Його Високопреосвященство Клаудіо Гуджеротті найбільше акцентував увагу на так дуже потрібній допомозі для постраждалих людей на Сході України. Це ті речі, які найбільш важливі на цей період часу.

"Мореплавці - шукачі ідентичності"- наголосив Папський Нунцій, а тим паче військові моряки. "Ніколи не дозволяйте бути рабами думки інших про вас"- ще одна цікава цитата архієпископа. Як то кажуть, люди набагато більше стурбовані тим, що ви думаєте про них.

Поставив наголос архієпископ і на тому, що кожна людина є образом Божим: "Бідний ти чи багатий, чи ти є впливова людина, чи навпаки, усі в Божих очах однаково важливі". Тому ми, українці, повинні триматись, допомагати та підтримувати ближнього, особливо в такий важкий для України час.

"Сьогодні ми живемо в світі не зовсім дисциплінованому, де основне слово це: я робитиму те, що мені подобається. Через дисципліну, ти стаєш більш здібним отримати те, чого хочеш". Тому Апостольський Нунцій в Україні призиває бути чистим зсередини, усміхненими ззовні, милосердними та добрими один до одного! "Я не маю зброї, не маю бізнес, але я маю силу думки".

Лекцію відвідали курсанти Інституту Військово-Морських Сил НУ "ОМА" та вихованці Військово-Морського ліцею. Це неочікувана та приємна зустріч, надихнула та залишила яскраві емоції, теплоту, надала такий жаданий, але на превеликий жаль швидкоплинний спокій, з надією що все буде добре. 

Ми дякуємо за таку блискучу, конструктивну, змістовну бесіду та запрошуємо в гості ще не один раз таких шановних гостей!

"Є певні речі, що нас єднають, ви, як і я, також маєте мету в своєму житті"- зазначив Клаудіо Гуджеротті.

Ця зустріч була організована "Морським Апостолятом" в Україні.

Календар

Sea Prayer App

Get it on Google Play

Download on the App Store

Журнал

Поточне число журналу Stella Maris можна завантажити за наступним посиланням:

Stella Maris

 
© 2015 AOS Ukraine
Design by: Creative!