Українські і російські моряки, які прибули в Кінг-Джордж Док 8 травня, зустрічали з посмішкою, коли їх вітали на рідній мові.

Мореплавці були сповнені радості, коли їх вітали о. Олександр і Ростислав з "Морського Апостоляту України", які знаходилися в Халлі з робочим візитом.

Вони приєдналися до капелана порту AoS Hull Енн МакЛарен на щоденних відвідуваннях суден в Доку, відвідавши три кораблі - Pinta, Kelly C і Seeland.
 
Вони також провели час з моряками в Центрі для моряків, функціонування якого було відновлено ​​AoS в вересні минулого року.
 
"Це чудово, що сьогодні у мене в гостях о. Олександр і Ростислав з" Морського Апостоляту України". Їх присутність допомогла миттєво розтопити лід сердець" - сказала Енн.
 
Енн додала: «Життя може іноді бути самотнім і жорстоким для моряків, оскільки вони відрізані від сім'ї протягом тривалого періоду часу. Саме тому AoS гарантує, що вони отримають теплий прийом і підтримку у всьому, що їм потрібно, щоб зробити їх коротке перебування в порту максимально комфортним », - сказала Енн. «Мені, можливо, знадобиться поліпшити свою українську і російську!» - пожартувала вона.

У першому кварталі цього року Енн і її команда відвідали 117 суден у порту Халл, найбільшому імпортері деревини хвойних порід у Великобританії. Щорічно на Хамбер відправляється 40 000 суден.

Календар

Sea Prayer App

Get it on Google Play

Download on the App Store

 
© 2015 AOS Ukraine
Design by: Creative!