Українські і російські моряки, які прибули в Кінг-Джордж Док 8 травня, зустрічали з посмішкою, коли їх вітали на рідній мові.

Мореплавці були сповнені радості, коли їх вітали о. Олександр і Ростислав з "Морського Апостоляту України", які знаходилися в Халлі з робочим візитом.

Вони приєдналися до капелана порту AoS Hull Енн МакЛарен на щоденних відвідуваннях суден в Доку, відвідавши три кораблі - Pinta, Kelly C і Seeland.
 
Вони також провели час з моряками в Центрі для моряків, функціонування якого було відновлено ​​AoS в вересні минулого року.
 
"Це чудово, що сьогодні у мене в гостях о. Олександр і Ростислав з" Морського Апостоляту України". Їх присутність допомогла миттєво розтопити лід сердець" - сказала Енн.
 
Енн додала: «Життя може іноді бути самотнім і жорстоким для моряків, оскільки вони відрізані від сім'ї протягом тривалого періоду часу. Саме тому AoS гарантує, що вони отримають теплий прийом і підтримку у всьому, що їм потрібно, щоб зробити їх коротке перебування в порту максимально комфортним », - сказала Енн. «Мені, можливо, знадобиться поліпшити свою українську і російську!» - пожартувала вона.

У першому кварталі цього року Енн і її команда відвідали 117 суден у порту Халл, найбільшому імпортері деревини хвойних порід у Великобританії. Щорічно на Хамбер відправляється 40 000 суден.

Календар

Sea Prayer App

Get it on Google Play

Download on the App Store

Журнал

Поточне число журналу Stella Maris можна завантажити за наступним посиланням:

Stella Maris

 
© 2015 AOS Ukraine
Design by: Creative!