Маю за честь і приємність вітати Вас вперше як глава-єпископ Департаменту морського апостоляту Української Греко-Католицької Церкви.

В час наближення до свята народження Господа і Спасителя, нашого Ісуса Христа, будьте певні в моїх молитвах, всі, хто працює на торговельних суднах, розкиданих світовим океаном, а також ваші родини вдома, в Україні, які гостро відчувають Вашу відсутність, особливо на Різдво. Ми також молимося за безпеку українських моряків, які знаходяться  у водах Азовського моря та Керченської протоки в цей час агресії проти України, з боку Російської Федерації.

У ЄвангеліЇ на Різдво Христове, ми читаємо, що Волхви були ведені Вифлеємською зорею до місця, де дитя Христос лежав у Вифлеємських яслах. Волхви були чужинцями з далекої землі, що несли дорогоцінні дари, щоб подарувати Дитині. Вони не знали, як шукати, але вони йшли за зорею на небесах. У Євангелії від Матвія ми читаємо: "І ось зоря, що її бачили на сході, йшла перед ними, аж поки не підійшла й не стала зверху, де було дитятко." (Матвій 2: 9).

До недавна мореплавці також використовуючи  зірки нічного неба, прокладали свій шлях через невідомий, а інколи страшний, простір океанів. Але хмари часто могли ховати зірки від їхніх очей, залишаючи їх в невідомості посеред океану. Багато морських суден  трагічно загинули, бо не видно було зірок.

На Різдво, ми святкуємо земне  народження Того хто є вічною Зіркою, яка освітлює кожну темряву, Світло, яке завжди світить і ніколи не підводить тих, хто звертається до Нього за проводом - Ісуса Христа, Сина Божого! Нехай світло Христове світить і зігріває наші серця з радістю, любов'ю та миром тепер і повсякчас. Нехай новонароджений Син Божий благословляє, спрямовує і захищає кожного з Вас, Ваші родини та кораблі з командами, на яких ви працюєте.

 

Христос Народився! Славімо Його!

+Павло

Морський єпископ УГКЦ

Календар

Sea Prayer App

Get it on Google Play

Download on the App Store

Журнал

Поточне число журналу Stella Maris можна завантажити за наступним посиланням:

Stella Maris

 
© 2015 AOS Ukraine
Design by: Creative!