Христос воскрес!

         Коли ми наближаємося до свята Святого Воскресіння з мертвих Господа і Спаса нашого, Ісуса Христа, будьте впевні в моїх молитвах, за всіх вас, які працюють на торгових кораблях, розкиданих по світовому океану, а також за ваші сім'ї вдома, в Україні, які відчувають вашу відсутність, особливо на Великдень. Ми також молимося про безпеку та звільнення українських моряків, яких незаконно захопили військово-морські судна Російської Федерації в Керченській протоці минулого року та тих хто знаходяться у в’язницях  в Греції, Італії та по цілому світі.

         Мої дорогі браття і сестри! Одне з найулюбленіших Євангельських читань під час Великоднього періоду взято з 24-ї глави Євангелія від Луки, в якій ми читаємо про двох учнів Христа, які тікали з Єрусалиму після розп'яття і поховання свого вчителя Ісуса. Вони були розчаровані  і боялися, і хотіли забути все, що сталося з Ісусом, тому вони вирішили піти якомога швидше. Вони не мали уявлення про те, що Ісус піднявся з могили. Кожен крок, який вони зробили, вів їх далі і далі від Єрусалиму і пам'яті про жахливі події останніх кількох днів.

         Але вони не могли втекти від Ісуса! Прославлений і воскреслий Ісус прийшов до них, коли вони поспішали по дорозі, хоча вони не знали, хто він. Він розмовляв з ними, заохочував їх, навчав їх, і, коли вони зупинилися їсти в селі Еммаус, вони нарешті впізнали його, коли він благословив хліб і дав їм. Сповнені радості, вони негайно повернулися до Єрусалиму, щоб розповісти новину про Ісусове Воскресіння іншим учням, кажучи кожному, коли вони йшли: “Чи не палало наше серце в нас в грудях, коли він промовляв до нас у дорозі?” (Лк. 24:32).

         Дорогі браття! Моя молитва за вас у цей радісний час Великодня полягає в тому, що Воскреслий Господь Ісус прийде до кожного з вас, коли ви подорожуєте світовими океанами, так само, як Він прийшов до двох учнів по дорозі до Еммауса. Ісус не знає меж своєї любові. Він знає, де знайти кожного з нас, незалежно від того, де ми знаходимося, і як довго ми знаходимося далеко від нашого улюбленого дому та сім'ї! Нехай Воскреслий Ісус прийде до вас зі своїм цілющим дотиком, щоб полегшити біль розлуки і самотності. Нехай Він наповнить ваші серця радістю Воскресіння!

  Христос воскрес! Воістину Воскрес!

  + Павло

  Морський єпископ Української Греко-Католицької Церкви

Календар

Sea Prayer App

Get it on Google Play

Download on the App Store

Журнал

Поточне число журналу Stella Maris можна завантажити за наступним посиланням:

Stella Maris

 
© 2015 AOS Ukraine
Design by: Creative!